Internet
bliżej wszystkich!

Lista nagrodzonych w konkursie "Sfotografuj naszą Sieć Szerokopasmową"

Z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu listę nagrodzonych w naszym konkursie:

  1. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kuziach, Kuzie 34, 18-416 Zbójna.
  2. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, ul. Piękna 2, 18-400 Łomża
  3. Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku, ul. Bema 105, Białystok
  4. Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Łomży, Publiczne Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży, ul. Marii Skłodowskiej - Curie 1, 18-400 Łomża
  5. Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, ul. Gen. W. Andersa 4, 17-300 Siemiatycze
  6. Szkoła Podstawowa w Starej Kamionce, Stara Kamionka 65, 16 - 100 Sokółka   
  7. Zespół Szkół w Przebrodzie, Przebród 15 16-402 Suwałki
  8. Szkoła Podstawowa w Ostrożanach, OSTROŻANY 16, 17 - 312 DROHICZYN
  9. Szkoła Podstawowa w Rydzewie, ul. Mazurska 22, 18-413 Miastkowo
  10. Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach, Pogorzałki 127, 16-002 Dobrzyniewo Duże
  11. Stowarzyszenie „Edukator” w Łomży Publiczna Szkoła Podstawowa w Długołęce, Długołęka 50, 19-111 Krypno
  12. Szkoła Podstawowa w Obrubnikach, Obrubniki 33, 16-002 Dobrzyniewo Duże 

Pragniemy także poinformować, że konkurs został przedłużony do 14. października i wciąż można przesyłać zgłoszenia.

Konferencja Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych
i
Jednostek Samorządu Terytorialnego
Program Konferencji:
Program Konferencji:
Konferencja Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych
i
Jednostek Samorządu Terytorialnego
PROMOCJA
„KOLOKACJA SSPW WP w projektach POPC”

OPERATYWNOŚĆ SZEROKOPASMOWA





Opera i Filharmonia Podlaska

ul. Odeska 1

Białystok

sala kameralna



28 listopada 2017 r.

godz. 9.30

9.30 – 10.00 Rejestracja uczestników

10.00 – 10.10 Przywitanie Gości Jerzy Leszczyński - Marszałek Województwa Podlaskiego
Anna Naszkiewicz - Wicemarszałek Województwa Podlaskiego
Krzysztof Dyl - z-ca Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej

10.10 – 10.30 Rozwój rynku telekomunikacyjnego w perspektywie 2020 – nowe szanse i nowi gracze Piotr Muszyński – Wiceprezes Orange Polska

10.30 – 10.50 Pierwszy rok działalności operatorskiej Województwa Podlaskiego – podsumowanie i perspektywy Agnieszka Aleksiejczuk – Dyrektor, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

10.50 – 11.10 Ogólnopolska Sieć Edukacyjna Wojciech Kamieniecki - Dyrektor, Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa

11.10 – 11.40 Przerwa kawowa

11.40 – 12.00 Zmiany w Prawie Telekomunikacyjnym Dariusz Dąbek – z-ca Dyrektora Departamentu Telekomunikacji, Ministerstwo Cyfryzacji

12.00 – 12.20 Modyfikacja Umowy Ramowej, oferty specjalne SSPWWP Zbigniew Majewski - UMWP.

12.20 – 12.40 Punkty adresowe cd – zagospodarowane i potencjału przez OSD Przedstawiciel Urzędu Komunikacji Elektronicznej

12.40 – 13.10 Czego operator może oczekiwać od beneficjenta 1.1. POPC? Zasady dostępu hurtowego do Sieci POPC Stanisław Dąbek – kancelaria Dentons, adwokat

13.10 – 13.40 Przerwa kawowa

13.40 – 14.20 SSPWWP platforma współpracy międzyoperatorskiej – panel ekspertów Partnerzy, Operator Infrastruktury, Jednostki Samorządu Terytorialnego – moderator Lech Pilarski

14.20 – 14.40 "Yin i Yang telekomunikacji - mobilna łączność bezprzewodowa i sieci światłowodowe" Michał Szczęsny - Dyrektor Biura Architektury i Planowania Sieci EXATEL S.A.

14.40 – 15.00 Usługi aktywne w sieciach szerokopasmowych: Carrier-to-Carrier, IPTV, synchronizacja czasu Artur Gmaj - Poject Manager, Comp S.A.

15.00 – 15.10 Podsumowanie konferencji

15.10 – 15.40 Lunch

   ZAPRASZAMY





Opera i Filharmonia Podlaska

ul. Odeska 1

Białystok

sala kameralna



28 listopada 2017 r.

godz. 9.30