Internet
bliżej wszystkich!

Wyniki konkursu plastycznego „Jaki wspaniały Internet”

Konkurs plastyczny został rozstrzygnięty! Dziękujemy za nadesłanie 488 wspaniałych prac, z których bardzo trudno było wybrać najlepsze. Poniżej lista laureatów konkursu oraz osób wyróżnionych, którym serdecznie gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Laureaci konkursu
50 osób, które otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci tabletu

Klasa I

1. Zuzanna Kardasz, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Białymstoku
2. Julia Romanowska, Szkoła Podstawowa w Rydzewie,
3. Karolina Sołowiej, Zespół Szkół Społecznych nr 3, Białostockie Towarzystwo Oświatowe

Klasa II

4. Ingrida i Marlena Piesieckie (jedna nagroda), Szkoła Podstawowa nr 51 w Białymstoku
5. Miłosz Karny, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Białymstoku
6. Zuzanna Baranowska, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. A. Mickiewicza w Sokółce
7. Adam Jasionowski, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach
8. Mateusz Dmitruk, Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku Podlaskim
9. Magda Wawreniuk, Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku Podlaskim
10. Gabriela Guziejko, Szkoła Podstawowa nr 1 w Białymstoku im. Juliusza Słowackiego
11. Zofia Romanowska, Zespół Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego
12. Michał Powichrowski, Szkoła Podstawowa w Sidrze

Klasa III

13. Filip Czapla Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa „Bajka” w Suwałkach
14. Oliwia Kossakowska, Szkoła Podstawowa w Zawadach
15. Patryk Komosiński Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu

Klasa IV

16. Klaudia Tylus Zespół Szkół w Drohiczynie Szkoła Podstawowa im. M. J. Piłsudskiego
17. Gabriela Kaczyńska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem
18. Emilia Kulesza Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem
19. Gabriela Maleszewska Szkoła Podstawowa w Zawadach
20. Kamila Tobota Szkoła Podstawowa im. M. J. Piłsudskiego w Drohiczynie
21. Maciej Bączek Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
22. Iga Mazurek Szkoła Podstawowa im. Rodziny Jabłońskich w Pniewie
23. Abigail Strzelecka, Szkoła Podstawowa w Szczepankowie
24. Patrycja Grzymała Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
25. Konrad Olszewski Zespół Szkół w Boćkach Szkoła Podstawowa
26. Milena Kosińska, Szkoła Podstawowa im. M. J. Piłsudskiego w Drohiczynie
27. Maciej Godlewski Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie
28. Wiktoria Łajewska, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu
29. Igor Lemański Szkoła Podstawowa im. Rodziny Jabłońskich w Pniewie
30. Bartosz Bacewicz, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wiżajnach
31. Magda Kutyło, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach

Klasa V

32. Dominika Angielczyk Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grodzisku
33. Marta Żurowska Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
34. Karolina Nikiciuk, Szkoła Podstawowa w Przerośli
35. Diana Ostrowska Zespół Szkół im. Abp. Romualda Jałbrzykowskiego w Kołakach Kościelnych
36. Alex Wilman, Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
37. Jakub Pietraszewski Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wygodzie
38. Pola Grzech, Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży
39. Katarzyna Szczepańczuk, Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
40. Zosia Gumieniak, Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tadeusza Kościuszki w Białymstoku
41. Klaudia Grabowska, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży

Klasa VI

42. Darek Grabowski- kl. VI–Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce
43. Zuzanna Sieńczuk, Zespół Szkół Sportowych w Supraślu
44. Kinga Lewonowska, Szkoła Podstawowa nr 47, im. J.K. Branickiego w Białymstoku
45. Urszula Chocian Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku
46. Weronika Kopeć Szkoła Podstawowa nr 47, im. J.K. Branickiego w Białymstoku
47. Aleksandra Sołowianiuk Niepubliczna Szkoła Podstawowa Św. Cyryla i Metodego w Białymstoku
48. Kinga Szulborska, Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie
49. Martyna Trochimowicz, Szkoła Podstawowa im. Rodziny Jabłońskich w Pniewie
50. Cezary Kamianowski Akademia Sukcesu „Nasza szkoła” w Białymstoku

Wyróżnienia
50 osób, które otrzymają dyplomy i upominki

Klasa I

1. Dominik Pieńkowski, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach
2. Bartłomiej Niewiński, Zespół Szkół Podstawowych im. Jana Pawła II w Wyszkach

Klasa II

3. Dominik Ruczkowski, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach
4. Zuzanna Biziewska, Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach

Klasa III

5. Paulina Świerżewska, Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku
6. Faustyna Dąbrowska, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Białymstoku

Klasa IV

7. Magdalena Czyżewska Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu
8. Aleksandra Szymula, Szkoła Podstawowa nr 19 w Białymstoku
9. Michał Trusewicz, Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie
10. Paulina Baranowska, Zespół Szkół Podstawowych im. Jana Pawła II w Wyszkach
11. Kamil Starzewski, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
12. Oliwia Wiercińska, Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu
13. Daria Gleba, Szkoła Podstawowa w Rudzie
14. Igor Żanowski, Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie
15. Magdalena Targońska, Szkoła Podstawowa w Rutkach
16. Łukasz Ołdakowski, Zespół Szkół im. abp.Romualda Jałbrzykowskiego w Kołakach Kościelnych
17. Kamila Tokaj, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach
18. Natalia Szymańska, Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży
19. Wojciech Fiedoruk, Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku

Klasa V

20. Martyna Ogrodnik, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
21. Kamila Czarniecka Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
22. Wiktoria Chmielewska, Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu
23. Jakub Cieśluk, Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
24. Gabriela Szymczyk, Szkoła Podstawowa nr 5 w Suwałkach
25. Michał Sarosiek Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
26. Laura Ramotowska Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
27. Krystian Lisowski Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
28. Maja Kłopotowska, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Siemiatyczach
29. Wioleta Jaworowska, Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Osowcu
30. Aleksandra Wiktorzak, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
31. Karina Wojtaszek, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
32. Monika Mierzwińska, Szkoła Podstawowa nr 21 im. M. Józefa Piłsudskiego w Białymstoku
33. Julia Borkowska, Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży,
34. Jakub Drozdowski, Szkoła Podstawowa w Klimaszewnicy
35. Lidia Rudziewicz Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wiżajnach
36. Aleksandra Dulkowska Szkoła Podstawowa in. Papieża Jana Pawła II w Osowcu

Klasa VI

37. Wiktoria Głowacka Szkoła Podstawowa w Rydzewie
38. Julia Olszak, Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie
39. Dawid Szczepaniak Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku
40. Patrycja Romanowicz Szkoła Podstawowa nr 19 w Białymstoku
41. Zofia Kolenkiewicz Szkoła Podstawowa nr 5 w Suwałkach
42. Patrycja Olszewska Zespół Szkół Podstawowych im. Jana Pawła II w Wyszkach
43. Weronika Klimaszewska Szkoła Podstawowa w Klimaszewnicy
44. Magdalena Sosnowska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach
45. Natalia Wądołowska, Szkoła Podstawowa im. Rodziny Jabłońskich w Pniewie
46. Julia Pożarska, Szkoła Podstawowa nr 7 w Białymstoku
47. Wiktoria Mormol, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
48. Kinga Milewska Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
49. Wiktoria Radoła Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży
50. Patrycja Kalinowska Szkoła Podstawowa in. Papieża Jana Pawła II w Osowcu

Konferencja Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych
i
Jednostek Samorządu Terytorialnego
Program Konferencji:
Program Konferencji:
Konferencja Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych
i
Jednostek Samorządu Terytorialnego
PROMOCJA
„KOLOKACJA SSPW WP w projektach POPC”

OPERATYWNOŚĆ SZEROKOPASMOWA





Opera i Filharmonia Podlaska

ul. Odeska 1

Białystok

sala kameralna



28 listopada 2017 r.

godz. 9.30

9.30 – 10.00 Rejestracja uczestników

10.00 – 10.10 Przywitanie Gości Jerzy Leszczyński - Marszałek Województwa Podlaskiego
Anna Naszkiewicz - Wicemarszałek Województwa Podlaskiego
Krzysztof Dyl - z-ca Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej

10.10 – 10.30 Rozwój rynku telekomunikacyjnego w perspektywie 2020 – nowe szanse i nowi gracze Piotr Muszyński – Wiceprezes Orange Polska

10.30 – 10.50 Pierwszy rok działalności operatorskiej Województwa Podlaskiego – podsumowanie i perspektywy Agnieszka Aleksiejczuk – Dyrektor, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

10.50 – 11.10 Ogólnopolska Sieć Edukacyjna Wojciech Kamieniecki - Dyrektor, Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa

11.10 – 11.40 Przerwa kawowa

11.40 – 12.00 Zmiany w Prawie Telekomunikacyjnym Dariusz Dąbek – z-ca Dyrektora Departamentu Telekomunikacji, Ministerstwo Cyfryzacji

12.00 – 12.20 Modyfikacja Umowy Ramowej, oferty specjalne SSPWWP Zbigniew Majewski - UMWP.

12.20 – 12.40 Punkty adresowe cd – zagospodarowane i potencjału przez OSD Przedstawiciel Urzędu Komunikacji Elektronicznej

12.40 – 13.10 Czego operator może oczekiwać od beneficjenta 1.1. POPC? Zasady dostępu hurtowego do Sieci POPC Stanisław Dąbek – kancelaria Dentons, adwokat

13.10 – 13.40 Przerwa kawowa

13.40 – 14.20 SSPWWP platforma współpracy międzyoperatorskiej – panel ekspertów Partnerzy, Operator Infrastruktury, Jednostki Samorządu Terytorialnego – moderator Lech Pilarski

14.20 – 14.40 "Yin i Yang telekomunikacji - mobilna łączność bezprzewodowa i sieci światłowodowe" Michał Szczęsny - Dyrektor Biura Architektury i Planowania Sieci EXATEL S.A.

14.40 – 15.00 Usługi aktywne w sieciach szerokopasmowych: Carrier-to-Carrier, IPTV, synchronizacja czasu Artur Gmaj - Poject Manager, Comp S.A.

15.00 – 15.10 Podsumowanie konferencji

15.10 – 15.40 Lunch

   ZAPRASZAMY





Opera i Filharmonia Podlaska

ul. Odeska 1

Białystok

sala kameralna



28 listopada 2017 r.

godz. 9.30